Офіційний дистриб'ютор SketchUp в Україні

Товариство з обмеженою відповідальністю "3Е Київ" засновано 2015 року. Ми є дочірньою компанією одного із найбільших дистриб'юторських центрів програмної продукції в Європі – "3E Praha engineering a.s." http://www.3epraha.cz (м.Прага, Чеська Республіка). Офіс українського філіалу розташований у м.Київ.

Основана діяльність нашої компанії - продаж програми SketchUp, розробником якої є Trimble Inc.; а також плагінів для SketchUp. Нашим покупцям ми надаємо усі документи купівлі-продажу (як для юридичних, так і для фізичних осіб), що затверджуть право власності кінцевого споживача на ліцензію SketchUp.

Ми надаємо технічну підтримку для всіх покупців програми: інструкції з інсталяції програми, консультації стосовно експлуатації програми, повідомляємо новини про оновлення та плагіни - всі ці питання Ви можете поставити нашому менеджеру будь яким зручним для Вас способом.

Також ми надаємо послуги із навчання SketchUp. Курси проходять в нашому офісі, або на базі інституту післядипломної освіти НАУ, по закінченню яких слухачі курсу отримують сертифікати європейского зразка «SketchUp Pro. Basic level», від офіційного представника в Україні.

 

Для ознайомлення із продуктом, запрошуємо до нас в офіс усіх бажаючих відвідати безкоштовну презентацію. Для запису на презентацію необхідно зателефонувати менеджеру та узгодити дату та час зустрічі.


3E Kyiv 

Адреса: 01032, Україна, м.Київ, вул. Чигоріна 12, оф.409 

Телефон: +380 96 798 13 88

Email: sketchup.3e.kiev@gmail.com

Skype: jane.3e


Certificate
SketchUp Logo

Немає облікового запису SketchUp? Зареєструватись дуже просто!

Якщо Ви не пам'ятаєте свій пароль, просто залишіть це поле порожнім, і Ви отримаєте новий пароль із посиланням для активації.


SketchUp Logo

Обліковий запис вже існує SketchUp? Авторизуйтесь в системі

У випадку, якщо пароль не буде введено, його буде згенеровано автоматично танадіслано на Ваш email.